.

.

Соимои Црн Памук Поплин Ткаенина Маргаритки Акварел Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

Соимои Црн Памук Поплин Ткаенина Маргаритки Акварел Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

DEN 95.84
Износ

✤ Соимои претставува памучна Поплин ткаенина во акварел печатење. Памучниот Поплин може да се користи за машка Кошула навлаки За Перничиња Курта ,салфетки за Маса навлаки за Маса итн . Овој опсег на ткаенини е дизајниран според најновиот моден тренд во истакнати големини, ГСМ, бои и форми со користење на супериорни памучни предива. Користи памучна Поплин ткаенина во акварел печатење.✤ Техника : Ткаени.✤ Ткаат : Обичен. Единица за продажба : Покрај Дворот. Ткаенината широка 58 Инчи се продава покрај Дворот и се сече по нарачка.✤ Нега за перење : средно перење во машина, топло железо, железо додека е влажно.✤ Памук Поплин : Брои Предиво-40-ти*40-ти Завиткајте : 40 Ткаенини-40, Густина : 92*88, Тежина : 120 ГСМ. ① Акварел Соимои Печатена Памучна Поплин Ткаенина. ① Материјал : памук Поплин предиво брои - 40 - ти*40-ти Завиткајте : 40 Ткаенини-40, Густина : 92*88, Тежина : 120 ГСМ. € 58 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ● Оваа Ткаенина е широко користена во текстилната и облеката за кошули, марамчиња, шалови и други тимови. Овој опсег на ткаенини е дизајниран според најновиот моден тренд во истакнати големини, ГСМ, бои и форми со користење на супериорни памучни предива. ● Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.

R

Им се допаѓа и на купувачите