.

.

Костими за капење За Жени, Женски Бикини Со Еднобојни Комплети Костими За Капење Едноделни Костими За Капење За Жени Облека За Плажа Бела М

Костими за капење За Жени, Женски Бикини Со Еднобојни Комплети Костими За Капење Едноделни Костими За Капење За Жени Облека

DEN 2.33
Износ

Нашата филозофија е да ги насочиме нашите напори врз основа на желбите на нашиот клиент.Услуги на клиентите квалификувани производи со разумна цена.Ние пионер најдобар дизајн за да ги задоволи начинот на живот на клиентите мода.Забелешка!!! Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Сезона : Летен Пол : Женитевисококвалитетна ткаенина обезбедете дека ова костими за капење се повеќе еластични, еластични, удобни и издржливи, што е скромно, но сепак флертувачки и шармантно.Повод : женски костуми за пливање за повеќето прилики, базен, забава на плажа, летен одмор, топла пролетна бања и други прилики.Најдобар Подарок : Женскиот костим за капење е совршен подарок што ви треба во жешкото лето.Овој Костим за Капење е неопходност за сите оние кои сакаат одмор.Одговара : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 х Костими За Капење ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување. Обликувајте ја кривата, меките и полни ткаенини даваат дополнителна заштита на кожата. Повод : Совршен За тропски одмори, лето ,плажа, базен, меден месец,крстарење, клубови за костими за капење. Ова е модерен костим за капење и ќе бидете секси во него. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите