.

.

Каролини Богатства ЦК4920ГФ Човек Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4920ГФ Човек Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

DEN 2.00
Износ

Каролини Богатства ЦК4920ГФ Манкс 3 Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Манкс уметнички дела. Ова Знаме Градина Големина е од каролини богатства колекција Добредојдовте Мачки. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Потешки од повеќето други достапни градинарски знамиња ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Ова украсно знаме со големина на градина има ракав зашиен на врвот на знамето за да ви овозможи да го покажете вашето ново знаме на градинарски штанд со стандардна големина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно).

R

Им се допаѓа и на купувачите