.

.

онхуон среќен божиќ добредојдовте вратари внатрешен дом теписи декор

онхуон среќен божиќ добредојдовте вратари внатрешен дом теписи декор

DEN 2.00
Износ

Среќен Божиќ Добредојдовте Вратари Внатрешни Домашни Теписи Декор 40х120см Опис : Состојба : 100% нов Материјал : Големина на полиестерски влакна : Околу 40см х 120см 1инч=2,54 см количина : 1 PCEasy апсорбира вода и прашина, добра отпорност на лизгање лесен за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи, грбот избегнувајте директна сончева светлинаможе да се користи под Масата И Во Спалната Соба, Кујната, Креветот, Седиштето За Автомобил, Перницата За Софа итн.Тие се забавен, лесен и отстранлив декор solution.PS : Големината ќе биде суптилно различна поради разликата во мерењето. Нормално е ако скалата на отстапување е помеѓу 1 и 3 СМ, што не беше предизвикано од квалитетот на предметот.Фотографиите погоре може да имаат мала разлика со вистинските бои како светлина и резолуцијата на екранот итн.Вклучени : 1x Мат Направете го вашиот дом повеќе како божиќ. Совршен за божиќни прилики. Добредојдовте Ноќта на Вештерките со овие божиќни производи. Погоден за декорација на опседната куќа, бар и куќа или семејство. Лесно за закачување за брзо украсување на божиќ. Висококвалитетен материјал, сигурен и нетоксичен, моден и симпатичен. Погоден и за внатрешна или за надворешна употреба. Совршени реквизити за божиќна сцена.

R

Им се допаѓа и на купувачите