.

.

Брентвуд Димитри Цветни Погранична Област Килим, 9' 12', Сива Слонова Коска

Брентвуд Димитри Цветни Погранична Област Килим, 9' 12', Сива Слонова Коска

DEN 2.33
Износ

Колекцијата Сафавиех Брентвуд Бнт802ф Греј / Тепих Од Слонова Коска колекцијата Килими Од Колекцијата Брентвуд содржи прекрасни теписи од областа инспирирани од наследството кои се движат од традиционални до бохо стилови. Трендовски потресени ефекти област создадена од машински ткаени изградба со речиси не-пролевање подобрена влакна да се создаде величествен изглед за секоја соба на домот. Килимот има приближна дебелина од 0,31 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Традиционален Стил. Шик Ориентална Шема.

R

Им се допаѓа и на купувачите