.

.

Задебелени Девојки Задебелена водоотпорна платформа Зимски Модни Чизми Чизми Од Памучна Ткаенина

Задебелени Девојки Задебелена водоотпорна платформа Зимски Модни Чизми Чизми Од Памучна Ткаенина

DEN 1.67
Износ

Опис : Датум На Лансирање : 2020/11/01 име на брендот : Daeful Condition : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Сребрена, Златна, Сина, Сива, Виолетова, Розова (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ликраутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Вискоза Чевли Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Тип На Зимска Шема : Печатени Со Пруги, Врвка За Влечење, Еластична, Содржина На Пакет За Дишење : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Задебелени Девојки Водоотпорна Платформа Зимски Модни Чизми Памучни Крпа чизми.

R

Им се допаѓа и на купувачите