.

.

Летни Фустани За Жени Секојдневен Печатен Краток Лабав Плажа Женски Нов Фустан

Летни Фустани За Жени Секојдневен Печатен Краток Лабав Плажа Женски Нов Фустан

DEN 231.04
Износ

Летни Фустани За Жени Секојдневен Печатен Краток Лабав Женски Фустан На Плажакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен фустан,Секојдневен,фустан,Моден фустан ,фустан со Пуловер, Секојдневен фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен фустан.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Фустанот го прави повеќе и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : печатена јака : О-декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : кратки ракави за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени dress Size EUBust Shoulder Sleeve Waistlengths3494cm/37.01"37cm/14.57"21cm/8.27"98cm/38.58"100cm/39.37"M36100cm/39.37"38cm/14.96"22cm/8.66"102cm/40.16"102cm/40.16"L38106cm/41.73"39cm/15.35"23cm/9.06"106cm/41.73"104cm/40.94"XL40112cm/44.09"40cm/15.75"24cm/9.45"110cm/43.31"106cm/41.73"XXL42118cm/46.46"41cm/16.14"25cm/9.84"114cm/44.88"108cm/42.52" Мода, Плус, Големина,Фустан,Жени,Краток Ракав,Лабава, Секојдневна. Должина На Фустан : Должина На Коленото. Овој суштински фустан се одликува со опуштено вклопување за изглед без напор што е подготвен за стилизирање. Карактеристики : Елегантна, Мека, Удобна, Лабава, Преголема и Крпеница. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.

R

Им се допаѓа и на купувачите