.

.

Симу Женски Џеб Со Еднобојна Памучна Ленена Модна Врвка За Влечење Лабави Секојдневни Панталони Со Права Нога За Жени Патување, Работа

Симу Женски Џеб Со Еднобојна Памучна Ленена Модна Врвка За Влечење Лабави Секојдневни Панталони Со Права Нога За Жени Патување,

DEN 0.67
Износ

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување.Сезона : лето. Пол : Женски. Повод : Одмор, дневно, канцеларија, одмор. Материјал : памук и . Стил : едноставен стил, секојдневен стил, моден стил. Должина : широки панталони за нозе. Погоден за : исечени панталони, среден струк. Дебелина : стандард. Како да се мие : рачно миење во ладна вода, висат или линија миење. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР женски панталони табела : . Големина : М Половината : 70см/27.56" : 108см/42.52" Должина : 102см/40.16"Големина : Л Половината : 74см/29.13" : 112см/44.09" Должина : 103см/40.55"Големина : XL Половината : 78см/30.71" : 116см/45.67" Должина : 104см/40.94"големина : xxl половината : 82cm/32.28" : 120cm/47.24" должина : 105cm/41.34"големина : xxxl половината : 86cm/33.86" : 124cm/48.82" должина : 106cm/41.73" 3. Нега на облека : Се Препорачува Рачно Миење Во Ладна Вода/Не / закачување или Сушење. Користете Кеси За Перење За Машинско Перење . женски обични панталони и каприс женски обични панталони за летни женски обични панталони плус големина. 5. Одрекување Од Боја : Бојата Може Да Стане Или Потемна Поради Екранот, Ве Молиме Разберете! женски обични панталони со џебови женски обични панталони ги поставува женските обични панталони и блузи. 2. Овие Женски Панталони Со Широки нозе Се Направени од Еластични Ленти од Средината на половината и Имаат Два Странични Џебови. Обичен, Секојдневен, Модерен И Едноставен Стил. женски обични панталони еластични половини женски обични панталони за работа женски обични панталони ситни. 1. Материјал : Изработен Од Памук И . Ткаенината Е Лесна, Удобна И Мека. Висококвалитетен Материјал, Дише и Абење-. женски обични панталони со мала должина женски секојдневни панталони и каприс ситни женски ситни летни панталони. 4. Големина : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Соодветниот Производ Пред Да Го Купите. женски бизнис обични панталони ситни женски ситни големина лето високи половини обични панталони женски ситни плус големина обични панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите