.

.

Каишек Тврд Школка Само За-Ослободување Стара Верзија Macbook Воздух 13 Со Не Ретина Дисплеј НЕМА USB-C Модел: А1466 Шарени Б 0987

Каишек Тврд Школка Само За-Ослободување Стара Верзија Macbook Воздух 13 Со Не Ретина Дисплеј НЕМА USB-C Модел: А1466 Шарени

DEN 3.00
Износ

Дизајниран САМО За Да биде Компатибилен Со Macbook Air 13 инчи (Модели : A1369 Порака 2016 : MMGF2 LL/A, MMGG2 LL/A;Ослободување 2015 : MJVE2 LL/A, MJVG2 L/A;Ослободување 2014, 2013, 2012 : MD760 L/B, MD760 LL/A, MD761 LL/A, MD231 LL/A, Md232ll/A. Модел : A1369release 2010 : Mc503ll/A, MC504 LL/A, MC965 L/A, mc966l/A. ЗА MACBOOK AIR 13 ИНЧЕН МОДЕЛ НА СЛУЧАЈ a1466 a1369 порака 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 - MQD32 LL/A, MQD42 LL/A, MMGF2 L/A, MMGG2 L/A, MJVE2 LL/A, MJVG2 L/A, MD760 L/B, MD760 L/A, MD761 LL/A, MD231 LL/A, MD232 LL/A, MC503 LL/A, MC504 LL/A, MC965 L/A, МЦ966Л/А.ОВОЈ ВОЗДУШЕН СЛУЧАЈ MACBOOK МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ ВАШИОТ MACBOOK ПОМОДЕРЕН, ДА ДОДАДЕ БОЈА НА ВАШИОТ ЖИВОТЕН СТИЛ И ДА ГО НАПРАВИ ВАШИОТ MAC ПОМОДЕРЕН И ШАРМАНТЕН. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Стар Macbook Air 13.3 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. 1 година гаранција за случај.

R

Им се допаѓа и на купувачите