.

.

Активизион Диабло 3: Жетвар На Душите Колекционерско Издание

Активизион Диабло 3: Жетвар На Душите Колекционерско Издание

DEN 543.84
Износ

Никој не може да ја запре смртта. Господарите на пеколот беснеат во Црниот Соулстоун. Пред артефактот да биде запечатен засекогаш, Малтаел-паднатиот Архангел На Мудроста-се манифестира во смртните сфери со нова цел : да го украде Црниот Сроден Камен и да ја свитка својата пеколна моќ на неговата волја. Клучни Карактеристики и Придобивки : Зад сцената Двд Запознајте го тимот зад Експанзијата На Жетварот На Душите со синиот зрак/двд два дискови, со интервјуа, дискусии на тркалезна маса и коментар зад сцената. Саундтракот на жетварот На Душитеиздолжете ја вашата музичка колекција со целосниот Жетвар на Саундтракот На Душите на ЦД. Уметноста На Жетварот На Соулс Истражете ја огромната колекција уметнички дела што влегоа во првото проширување На Диабло ТРЕТИ, од рани скици до финални 3д рендери. Плус, оживејте ја избраната слика на уметничката книга со апликација за прегледувач на зголемена реалност што може да се преземе за употреба со i OS или android уреди. Ексклузивна содржина во играта наполнете преку светилиште со Вашиот спектрален пес минион покрај вас и пренесете ја вашата опрема со трио безвозрасни кормила и целосно дополнување на оружјето инспирирано од Малтеал. Светот На Воркрафт : богатство гоблин пет богатството гоблин доаѓа и поминува низ неговите портали, застанувајќи да ви се придружи на вашите експедиции за лов на богатство низ Азерот.

R

Им се допаѓа и на купувачите