.

.

Медисон Парк Харлоу Јорган Покрие Сет -

Медисон Парк Харлоу Јорган Покрие Сет -

DEN 879.84
Износ

Харлоу е забавен и флертувачки бел навлака за јорган составен заедно со рушинг и везени детали. Центарот на навлаката за јорган има парче изглед и страните се брзаат да создадат разновидна текстура и димензија. Комплетот за навлаки За јорган Вклучува две стандардни шамови и три извезени украсни перници во виолетова и бела боја што додаваат боја и детали на оваа колекција. Комплетот Вклучува : Целосна/Кралица : 1 Навлака за Јорган 90х90 "2 Стандардни Шеми 20х26" (2) 1 Декоративна Перница 12х18 " *комплет за навлаки за јорган (1) Материјали : Јорган : 100% памучна перкала 180ТЦ со памучен грб, Перница : 100% поли школка, поли пополнете. Шема : Парче.

R

Им се допаѓа и на купувачите