.

.

Дри-Пауер® Маица

Дри-Пауер® Маица

DEN 2.67
Износ

5.4 мл./yd2, 50/50 памук/полиестероксфорд е 47/53 памук/полиестерпре-намален напредни перформанси за управување со влага забележително помека рака и одлична печатење лента од рамо до рамо зашиени ракави со двојна игла, долниот раб и предниот дел на вратот 1x1 ребрестиот беспрекорен столб се сврте 5.6 мл. АКТИВНА Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите