.

.

Мала Ѕвезда Дете Момче 2pk Нозе Stretchie Пижами, Големина Месеци-5T

Мала Ѕвезда Дете Момче 2pk Нозе Stretchie Пижами, Големина Месеци-5T

DEN 0.33
Износ

Вашето дете ќе биде топло и пријатно облечено во нивните мали ѕвездени пижами. Комплетот вклучува 2 пижами со цврсто вклопување со долги ракави, давајќи им опции за избор. Направено со најмек памук на планетата, во независни сертифицирани објекти Оеко-Текс. Дизајнирани за безбедност, нашите пижами за бебиња и мали деца имаат цврсто вклопување. Цврстото вклопување и врзаните манжетни ги држат панталоните на место - без извртување или собирање. Малата Ѕвезда Пижами сет вклучува 2 долги ракави нога цврсто вклопуваат пижами. Пижамите се дизајнирани да бидат цврсто вклопени со манжетни со ленти за да го одржат вашето дете безбедно. Целосен преден патент и безбедносен таб за лесно вклучување и исклучување. Оеко-Текс Сертифициран. 100% Чист Памук. Машинско перење и сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите