.

.

Научна Диета На Хил Високи 7+ Конзервирана Храна За Мачки, Солена Мисирка Entrré ® e, 5. оз, влажна храна за мачки

Научна Диета На Хил Високи 7+ Конзервирана Храна За Мачки, Солена Мисирка Entrré ® e, 5. оз, влажна храна за мачки

DEN 287.04
Износ

Можеби вашата мачка старее, но потребата за љубов и интеракција не се менува. Научна Диета На Хил Возрасен 7+ Солена Мисирка Entrré®e влажната храна за мачки е специјално формулирана за да ги поттикне енергетските потреби на мачките што стареат во текот на нивните златни години. Направена со намерни состојки за вкусен, хранлив оброк, оваа зрела храна за мачки направена од природни состојки содржи квалитетни протеини за одржување на мускулите и антиоксиданси за доживотна имунолошка поддршка. Има повеќе за љубов со новиот Изглед На Науката Исхрана. Некои од нашите производи имаат и нови имиња и нови формули. Висококвалитетен протеин кој ќе и помогне на вашата постара мачка да одржува чисти мускули. Направени со намерни, лесно сварливи состојки зрелите мачки уживаат. Конзервирана храна со антиоксиданси плус витамини Ц+Е за имунолошка поддршка на мачки. Прекрасна влажна храна направена со природни состојки. Направено со глобални, природни состојки на кои можете да им верувате. # 1 Ветеринар Препорачува .

R

Им се допаѓа и на купувачите