.

.

Нортсајд Кидс Монро Лоу Џуниор Пешачки Чевли

Нортсајд Кидс Монро Лоу Џуниор Пешачки Чевли

DEN 2.33
Износ

Монро Лоу Џуниор е за секојдневен стајлинг. Овој планинар е дизајниран за играње/трчање наоколу/излегување надвор без да мора да размислувате премногу. Стилска комбинација на велур и најлон додаваат дишење за потопло време/обложен јазик и јака додадете ц цврст велур горните карактеристики најлонски влошки за дишење/штитник за прсти отпорен на триење/стабилизатор на пета. Сите временски услови на отворено момчиња/девојчиња нискиот планинар нуди облога што ја отстранува влагата за да ги одржува нозете суви; набиениот јазик ги држи остатоците надвор. Отстранлив/перат ева влошка обезбедува амортизација за нозете; поместена јака/јазик обезбеди целодневна удобност. Брзото затворање на чипка овозможува лесно/сигурно прилагодување; ременот за влечење на петицата го олеснува вклучувањето/исклучувањето. Издржливиот повеќенасочен гумен надворешен ѓон обезбедува исклучителна влечење/апсорпција на удари/добра отпорност на триење во суви/влажни услови.

R

Им се допаѓа и на купувачите