.

.

Крикут Џој Паметен Железо-На Винил Сјај, Флуоресцентна Розова, 5.5 19

Крикут Џој Паметен Железо-На Винил Сјај, Флуоресцентна Розова, 5.5 19

DEN 1.33
Износ

Дајте му на вашата облека привлечна искра Со Паметен Сјај На Железо! Овој вешт материјал работи без подлога за сечење, така што можете само да вчитате и да одите. Значи, додавањето допир на Вас Во Маица, јакна од жан или ранец е непречено пловење. Паметното Пеглање опфаќа 50+ перења* и работи на широк спектар на материјали (дури и дрво!). За употреба само Со Cricut Joy. За апликација без напор, користете cricut Easy Press®. Или нанесете со железо за домаќинство.Упатства За нега• Дозволете 24 часа по нанесувањето пред миење.• Измијте и исушете се внатре кон надвор.• Не избелувајте.• Ако треба да пеглате, пеглајте само на задната страна од облеката. 1 ролна 5,5 " х 19 "(13,9 см х 48,2 см). Работи без сечење мат - само вчитај & оди!. Одлично за облека, додатоци и домашен декор. Надминува 50+ миења!. Сече убаво и плевел лесно. Strongbond ® Гаранција за долготрајни резултати*. За Крикут Џој. *Нашата Гаранција За Strongbond ® значи дека кога овој материјал за пеглање се користи според упатствата, ќе бидете целосно задоволни со резултатите. Ако не, ќе го замениме бесплатно.

R

Им се допаѓа и на купувачите