.

.

Лесно Улично Потекло Удобност Сабо

Лесно Улично Потекло Удобност Сабо

DEN 2.67
Износ

Инстант класика што треба да ја додадете во вашата колекција чевли, Потеклото по Лесна Улица е паметен и практичен избор за пешачење во градот или предградијата. Истегнувањето на горната линија овозможува вашата нога удобно да се свитка. Дополнителна влошка се чувствува извонредно. Поместена влошка. Истегнете се за соодветни карактеристики. Дизајниран со вас удобност во умот.

R

Им се допаѓа и на купувачите