.

.

Војна На Ѕвездите: Сагата Скајвокер-Плејстејшн 4

Војна На Ѕвездите: Сагата Скајвокер-Плејстејшн 4

DEN 0.67
Износ

ЛЕГО Војна На Ѕвездите : Сагата Скајвокер-Плејстејшн 4 Истражете Ги Трилогиите По Кој Било Редослед Играчите повторно ќе ја доживеат епската приказна за сите девет филмови во Сагата Скајвокер, и сето тоа започнува со избирање на трилогијата по нивен избор за да го започнат патувањето. Новите контроли и механика на бластерот им овозможуваат на играчите да се стремат со прецизност и да се засолнат за да го зацртаат својот следен потег или да ги искористат вештините на Џедај со користење на светлосен сабја и користење на моќта на Силата. Играјте Како Иконски Херои И Негативци постојат повеќе од 300 борци ликови од целата галаксија. Надградливи Способности За Карактер Истражувањето ги наградува играчите додека откриваат Кибер Тули кои отклучуваат нови функции и надградени способности низ низа класи на карактери, вклучувајќи Џедај, Херој, Темна Страна, Негативец, Чистач, Никаквец, Ловец На Награди, Астромех Дроид и Протокол Дроид. Играчите можат да скокаат до светлосна брзина Во Милениумскиот Сокол за да ги надминат империјалните ѕвездени бродови, Борбени борци Од Прв Ред ВО Отпор Х-крилја или подраси На Татуин. Истражете ја галаксијата како иконски ликови базирани НА оригиналот лего минифигури од 1999 година. Откријте Ги Легендарните Локации Играчите можат да ги посетат добро познатите локации од нивните омилени филмови "Војна На Ѕвездите", како што се Месите На Геонозата, до мочуриштата На Дагоба и солените станови На Крејт. Играчите можат да изберат од легија херои Како Лук Скајвокер, Кви-Гон Џин, Чубака, Леја Органа и По Дамерон или да се свртат кон темната страна како Дарт Вејдер, Кајло Рен, Дарт Маул, Царот Палпатин и многу повеќе. Играта ќе ги потопи играчите во експанзивната сага со слобода да контролираат стотици карактери, бродови и возила за да создадат свое уникатно патување низ галаксијата. Во оваа сосема нова игра, играчите ќе доживеат незаборавни моменти и непрекинато дејствување од сите девет сага филмови на Скајвокер замислени СО потпис ЛЕГО хумор.

R

Им се допаѓа и на купувачите