.

.

Мини Мерилин Ја Чисти Правата Нога 4-Насочен Раширен Одблесок На Ногата Еластичен Појас Четири Џебни Панталони Со Товарни Џебови

Мини Мерилин Ја Чисти Правата Нога 4-Насочен Раширен Одблесок На Ногата Еластичен Појас Четири Џебни Панталони Со Товарни Џебови

DEN 383.84
Износ

Новоотворената, историски инспирирана, медицинска линија за чистење На мини Мерилин е создадена со најголема грижа и удобност, елегантни бои и стилови на мода, а сето тоа го канализира иновативниот отпечаток на доцната легенда за модата. АВТЕНТИЧЕН БРЕНД : Џогерите за Чистење се обликувани по ултра-модата и елегантниот стил на доцната легенда и се достапни во 12 различни бои кои се движат ОД ХХС ДО 3Х!. Ултра-УДОБНОСТ : создадена со употреба на ултра-мека и ултра-удобна полиестерска спандекс ткаенина која ве одржува топло и опуштено, заедно со силни шевови и шевови за одржување на издржливоста преку секое абење. ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : овие панталони за џогирање содржат ЧЕТИРИ методички џебови, еластичен струк што се протега со врвка и товарни џебови. ЕКОНОМИЧНА ВРЕДНОСТ & ДО КРАЈНИОТ ДЕТАЛ : овие брендирани мини мерилин ултра-меки дно се создадени со неверојатни детали преку шевовите и шевовите и се со прифатлива цена за сите видови здравствени работници, медицински сестри или студенти!. БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА И ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ : сите алишта се мијат во машина и се прават за да издржат каква било промена на бојата или да се намалат. Сите производи се подобни ЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Додадете во вашата кошничка и уживајте во овие удобни шик панталони за чистење!.

R

Им се допаѓа и на купувачите