.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Црвен Ленон Платнена Уметност Од Дин Русо, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Црвен Ленон Платнена Уметност Од Дин Русо, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 1.67
Износ

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Црвен Ленон" Платнена Уметност Од Дин Русо, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп-Арт. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите