.

.

Каролини Богатства 8067-ЏМАТ Рак Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

Каролини Богатства 8067-ЏМАТ Рак Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

DEN 502.08
Износ

Каролини Богатства 8067-ЏМАТ Рак Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36"Л х 24" W, разнобоен Добредојде на вашето семејство и пријатели со Ова Уметничко дело мат во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства морска храна категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите