.

.

Уникатен Разбој Полноќ Бромли Килим Розова Слонова Коска 7' 10 10 Правоаголник Медалјон Излитена-Шик Совршен За Дневна Соба Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Полноќ Бромли Килим Розова Слонова Коска 7' 10 10 Правоаголник Медалјон Излитена-Шик Совршен За Дневна Соба

DEN 1439.84
Износ

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни. Колекцијата Бромли започнува ново поглавје во домашниот декор. Нежните бои и едноставните, незабележани дизајни ги прават овие килими совршен акцент на речиси секој простор, така што секогаш ќе се чувствувате како да сте зачекориле на страниците на вашата омилена бајка. Пинк/8 '0 х 10' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите