.

.

ДУПЛО - Сладолед Камион

ДУПЛО - Сладолед Камион

DEN 297.28
Износ

ЛЕГО ДУПЛО 10586 - комплет за градење Камиони За Сладолед Клучни Карактеристики И Придобивки : Вклучува 2 лего ДУПЛО фигури : продавач на сладолед и дете има камион За Сладолед што може да се гради во розова и пастелна зеленакомпании вклучуваат украсени тули со пари, сладоледи и пупки создадете забавни сценарија за играње улоги додека децата одлучуваат кој вкусен сладолед или пупка би сакалпоучете ги малите деца за купување и продавање, користејќи ги парите УКРАСЕНИ brickduplo производи Се Специјално Дизајнирани Да бидат забавни И Безбедни За Помладите Раце.

R

Им се допаѓа и на купувачите