.

.

Ориен Оригинал Сите Фази Замрзнување Сушено Куче Третираат, 3. оз

Ориен Оригинал Сите Фази Замрзнување Сушено Куче Третираат, 3. оз

DEN 127.68
Износ

Ориен Оригинално Замрзнување На Сушено Куче, 3,25 мл Оријен Оригинални Сите Фази Замрзнување На Сушено Куче Третира, Живина и Монашка Риба, 3,25 мл. Канадската наградувана производна линија На Шампион Петфуд, Оријен создава храна за кучиња слична на месојадната кучешка исхрана во дивината. Неговата биолошки соодветна ормула (сооднос од 80% месо со 20% овошје и зеленчук со 0% жито) е Богата со животински Протеини, со малку јаглени хидрати и без полнила за жито. Храната за кучиња оријен е дизајнирана да имитира разновидна и природна исхрана. Произведена од свежи, локално одгледувани состојки кои секојдневно се доставуваат до нејзините кујни, храната За кучиња Оријен е без конзерванси и синтетика. Чувајте го вашето домашно милениче здраво, среќно и силно со Оријен. Наградете го вашето куче Со Оригиналот Оријен Сите Фази Замрзнуваат Сушени Третирања За Кучиња, Живина и Монашка Риба направени од 100% природни состојки нежно замрзнуваат сушени за зачувување на хранливите материи. Ориен Оригинал Сите Фази Замрзнуваат Сушени Задоволства За Кучиња, Живина и Монашки Риби се направени од пилешко и монашка риба без кафез.

R

Им се допаѓа и на купувачите