.

.

4,75 Сјајна сребрена распрскувачка божиќна топка украс со сребрени бели сјајни вртења од Божиќ од Кребс

4,75 Сјајна сребрена распрскувачка божиќна топка украс со сребрени бели сјајни вртења од Божиќ од Кребс

DEN 660.64
Износ

На Божиќ од Кребс, се гордееме со нашите прекрасни украси од северноамерикански, комерцијално одделение. Секој украс ја карактеризира нашата единствена капаче за завртки, што обезбедува издржливост и стабилност. За разлика од многу други украси, овие ќе останат недопрени и воспоставени каде и да изберете да ги ставите. Нашите комерцијални, расипувачки украси се направени со УВ-отпорна боја, што им овозможува на празничната боја да остане светла и живописна сезона по сезона. Овие украси се совршени за украсување на празнични венци или дрвја со теми за Божиќ, за подобрување на декор на зимски свадби или забави, или создавање централни делови за привлекување очи на вашата трпеза! Поради UV-отпорна боја и капаче за завртки, можете самоуверено да ги користите овие украси за какви било потреби на отворено. Тие можат да бидат живописен дел од вашиот декор за одмор за наредните години! Овој производ е гордо направен во Северна Америка. Стајлинг за сите прилики-ИДЕАЛ за Божиќни теми од велосипеди или дрвја, зимски свадби/забави или центар за привлекување на око. На капачето на капачињата, осигурајте се дека украсите ќе останат безбедно наменети, вклучително и локации на отворено . Внатрешна и надворешна употреба- УВ-отпорна боја им овозможува на боите да блеснат светло и живописно, во затворено и на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите