.

.

Персонализирани покани за роденденски забави на златни рустикални стрели

Персонализирани покани за роденденски забави на златни рустикални стрели

DEN 2.67
Износ

Секој сака роденденска торта и забави! Поканете ги сите на роденденската забава со овие персонализирани покани за роденденска забава. Додадете личен допир со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба. Мерки за покана за роденденска забава 5.5 "x 8.5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

R

Им се допаѓа и на купувачите