.

.

Правда Девојки униформа Краток ракав плетена поло маица, големини XS-XLP

Правда Девојки униформа Краток ракав плетена поло маица, големини XS-XLP

DEN 383.52
Износ

Таа ќе се чувствува највисока класа во овој униформа поло поло со краток ракав од правда. Овој симпатичен и удобен пуловер нуди јака од ребра и скромна плоча за копчиња, давајќи her на училиште одобрено од училиште што ќе сака да го научи. Изработена во мек памук плетен, тоа е лесен за носење, лесен за парови Главен во нејзината училишна гардероба. Спарете го со нашите униформни дното на правдата (продадени одделно) или која било фава во нејзиниот плакар за A+ изглед исто толку уникатно колку што е. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка со копче за копчиња. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од ребра и манжетна; Мека маичка плете. Девојки униформа кратка ракав плетена поло маица од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите