.

.

Боемски Геометриски Бушав Внатрешен Тепих За Тркачи, Крем Сива, 2 ' 7 8'

Боемски Геометриски Бушав Внатрешен Тепих За Тркачи, Крем Сива, 2 ' 7 8'

DEN 811.52
Износ

Додадете визуелен интерес и текстура во вашиот омилен простор со Нашиот Багрем Боемски Геометриски Бушав Внатрешен Тепих За Ресни. Ретро-бушавата текстура е изработена од долготраен Полипропилен и има неверојатна удобност при мијалник благодарение на неговиот луксузен. Преголемата дијамантска шема е секогаш во стил, додека неутралната палета игра добро со повеќе ентериери. Завршен со фантастичен раб, овој килим носи секојдневен и лесен изглед и чувство на околниот декор. Премногу кадифената текстура со висок куп на овој тепих во затворен простор ќе ги одржува сите во вашиот дом удобни пријатни. Изберете од асортиман на правоаголни големини. Стилот на тепих во областа е Модерен, Преоден, Рустикален или Боемски . Совршен за области со голем сообраќај како дневни соби, спални соби или подруми . Мека бушава текстура се одликува со дебелина на килим од 1,18 инчи . Сертификација : овој производ ги исполнува потребните критериуми за да биде сертифициран ОЕКО-ТЕКС. Ткаенините и текстилот што ги исполнуваат стандардите ОЕКО-ТЕКС се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Грижа : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Тепих рампа препорачува (се продава одделно) за да се спречи лизгање. Не влечете лабави краеви, наместо тоа исечете со ножици. Периодично ротирајте за да го изедначите абењето. Тепихот е антистатички и е ослободен од отпорни на пожар.

R

Им се допаѓа и на купувачите