.

.

Абтел Женска Маица Преголеми Врвови Со Плус Големина Секојдневни Летни Маици Дами Мода Дневна Облека Блуза Виолетова 5XL

Абтел Женска Маица Преголеми Врвови Со Плус Големина Секојдневни Летни Маици Дами Мода Дневна Облека Блуза Виолетова 5XL

DEN 341.44
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плус Големина Блузи, Женски Летни Туника Блуза, Преголеми Кратки Ракави Маица, Жени Обични Тептер Тип : Цветни Печати, Градиент Боја : Бела, Градиент Боја, Темносина, Црна, Црвена, Виолетова, Портокалова, Вино Црвена, Светло Сива, Зелена, Светло Виолетова, Леопард Печатење (Опционално)Големина : Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandexneckline : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Маица Со Цветен Принт Со Плус Големина, Маица Со Преголеми Кратки Ракави, Блуза Со Летна Туника, Секојдневни Врвови Во Боја На Лабав Градиент.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици Со Плус Големина, Летна Преголема Маица, Блузи За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Блуза Со Туника со Кратки Ракави. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обична Маица За Вратот На Екипажот, Врвови Со Кратки Ракави Со Плус Големина, Широка Маичка, Преголема Цветна Печатена Блуза, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Летниот Пар Маици Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите