.

.

Карбид Челик Влијание Вежба Малку Ѕидарски Бетонски Вежба Малку СДС ПЛУС Стебло

Карбид Челик Влијание Вежба Малку Ѕидарски Бетонски Вежба Малку СДС ПЛУС Стебло

DEN 2.67
Износ

Карактеристика : *битови за дупчалки со вкрстена глава Со карбид, карактеристики прецизни совети за сечење за брзо, мазно сечење и завршна обработка.*Двојна спирала, ефикасност на дупчење, висока прецизност.* Двоен слот и тркалезно стебло за ефикасно отстранување на отпадот*Употреба со електрични вежби и машини за дупчење.*Предноста НА СДС Плус е тоа што едноставно може да ја турне дупчалката во пружинската дупчалка без затегнување.* Погоден за клинкер, бетон, тула, природен или вештачки камен .Спецификации : Име На Производ : Ударна Вежба Битматеријал : карбид челик боја : Грејшанк Тип : Сдс плус должина : (Прибл. ) 200мм / 7,87 Инхопционален Дијаметар На Вежба : 9мм, 10,5 мм, 11мм, 12,5 мм, 13мм, 14,5 мм, 15мм, 16,5 мм, 17мм, 18,5 мм, 19мм, 22,5 мм, 23мм погоден за : Дупчење до ѕидарски лесен бетон, Варовник, природен и вештачки Камен Количина : вклучен е 1пцпакет : 1_ ударна Вежба Битна Белешка : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карбид врвот крст главата вежба битови, карактеристики прецизност сечење совети за брзо, мазна сече и заврши. Двојна спирала, ефикасност на дупчење, висока прецизност. Двоен слот и тркалезно стебло за ефикасно отстранување на отпадот. Користете со електрични вежби и машини за дупчење. Предноста НА СДС Плус е тоа што едноставно може да ја турне дупчалката во пружинската дупчалка без затегнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите