.

.

Лин ФР Црн Челик Камин Решетки

Лин ФР Црн Челик Камин Решетки

DEN 888.00
Износ

Карактеристики 18 " напред, 15" назад, 12" длабочина, 6 шестоаголни шипки 1" х 1/2" ширина за камини со нула дозвола, френклин печки и камини со конуси висока задна рамна корпа со заострени задни спецификации големина : 18 х 12 инчи.- ШКУ : АХР128770 Има 18" напред, 15 "назад, 12" длабочина, 6 хексадецимални шипки 1" х 1/2 " ширина. За нула дозвола камини, френклин печки и конус камини. Високо назад. Рамна корпа со заострен грб. Спецификации Големина : 18 х 12 во. - ШКУ : АХР128770.

R

Им се допаѓа и на купувачите