.

.

Дизни Мини Маус Девојки патики в две црвени светла-ТОА Розова Сребро, Големина: 7

Дизни Мини Маус Девојки патики в две црвени светла-ТОА Розова Сребро, Големина: 7

DEN 383.84
Износ

Дизни Мини Маус Девојки Патики со / едно црвено светло и Симпатична Лак. Ременот за кука и јамка овозможува прилагодливост и брзо вклучување и исклучување, Мини Глувчето ги краси овие преслатки чевли За Девојчиња. Класичната форма на патики со мек обложен јазик и јака одлично се вклопува додека изгледа убаво за секојдневни Или облечени прилики Малите Девојчиња ќе сакаат да ги облекуваат чевлите секој ден. Назад На Училиште! Овие Чевли се одлични за секаква училишна средина. Одлично за играње надвор и други случајни настани. Мала светлина што вашето дете ќе ја сака!. Удобно и лесно да се облече вашето дете ќе сака да ги облекува чевлите. Затворањето на куката и јамката е ветре за ставање! . Висококвалитетните обувки за Мини Глушец прават одличен роденденски или празничен подарок. Едноставно место чиста; Ве Молиме Наведете Ги Варијациите За Сите Достапни Големини И Бои! Одличен Роденденски Подарок : овие официјално лиценцирани чевли на Мини Маус прават одличен подарок. Удобно, вие мало момче ќе обожавате да го ставате ова благодарение на висококвалитетните стапала и облогата. Дизни Девојка : Карактеристики на саканиот лик Мини Маус. Безбедно, Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетен, Изработен имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите