.

.

Здрави Раси Тибетски Териер Без Солзи Кученце Куче Шампон оз

Здрави Раси Тибетски Териер Без Солзи Кученце Куче Шампон оз

DEN 2.00
Износ

Здрави Раси Шампонот Без Солзи За Кученца е уникатно нежна формула за чистење и кондиционирање што ќе остави сув капут мек, сјаен и здрав. Шампонот содржи алое вера, ланолин и нежни протеини кои оставаат мек, мек капут. Доволно е благ за употреба на лицето на кученцето постаро од 4 недели. Уникатно нежен шампон кој ја чисти и условува кожата и палтото на кученцето. Доволно благ за употреба на лицето на кученца на возраст од 4 недели и постари. Формулиран со соодветни состојки за одржување на навлажнет и негуван капут како што стареат. Чувајте го тоа кученце сјај!. Содржи алое вера, ланолин и нежни протеини кои оставаат мек, мек капут.

R

Им се допаѓа и на купувачите