.

.

Санрио Изненадување Минис Фигури, Само-Стампер, Молив-Топер, И Приврзок За Клучеви

Санрио Изненадување Минис Фигури, Само-Стампер, Молив-Топер, И Приврзок За Клучеви

DEN 1.00
Износ

Овие Санрио Изненадување Мини колекционерски предмети се тројно забавата! Секоја симпатична фигура е самостепувач, молив-топер и приврзок за клучеви. Тие имаат вкусни теми за храна како лубеница, помфрит и смути. Прикачете ги на ранци, чанти и многу повеќе со отстранливиот прстен за приврзок за клучеви. Отстранете ја долната капа на привезокот за да откриете печат! Притиснете надолу и се појавува изненадувачка фигура На Санрио! Кој лик ќе го добиете?! Побарајте омилени како Здраво Кити, Керопи, Чококат и многу повеќе. Овие мини фигури На Санрио се удвојуваат и како врвови за моливи. Децата можат да ги соберат сите! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Санрио Изненадување Минис Фигури (1,5-Во / 3,8-См), Само-Стампер, Молив-Топер и Привезок : Возрасен Опсег : 4 години И Повеќе. ​Овие колекционерски предмети За канцелариски материјал Санрио Минис (1,5-инчи / 3,8 см) се тројно забавни! ​. ​Секоја фигура е исто така самостепувач, молив-топер и приврзок за клучеви. ​Со вкусни теми за храна како лубеница, помфрит, смути и многу повеќе. ​Отстранете ја долната капа за да откриете печат!​. ​Притиснете надолу и се појавува изненадувачка мини фигура На Санрио! Кој лик ќе го добиете?!​. ​Побарајте омилени како Здраво Кити, Керопи, Чококат и многу повеќе. ​Овие мини фигури се удвојуваат и како блузи за моливи за стилска забава за канцелариски материјал! ​. ​Прикачете ги овие колекционерски предмети на ранци, чанти и многу повеќе со отстранливиот прстен за приврзок за клучеви. ​Децата можат да ги соберат сите! ​.

R

Им се допаѓа и на купувачите