.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1087.84
Износ

Влезете во волшебниот дизајн со багажникот на Клои од Brinley Co. Овој софистициран чизми со високи колени има вратило за слабеење со форма на пети на бадем. Внатрешниот патент создава леснотија на пристап, а декоративните детали покажуваат прекрасен дизајн на багажникот на велур. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите