.

.

Марти традиционално, преодно бело цврсто печатење прилагодено полиестерско здолниште за кревети

Марти традиционално, преодно бело цврсто печатење прилагодено полиестерско здолниште за кревети

DEN 2.33
Износ

Шик превртените плети од три страни и згодните агли на разделување му даваат на здолништето на креветот Martex 21 ”уреден, прилагоден изглед. Ова здолниште во кревет обезбедува рационализирано вклопување, совршено сместувачки табли за нозе или кревет. Екстра-генерирана капка 21 ”обезбедува да прикрие грозни извори на кутии, рамки за кревет и складирање, истовремено намалувајќи го присуството на прашина како атрактивен завршен допир за високи кревети. Достапно во ладна сива сенка и класична бела боја, здолништето на креветот Martex 21 ”доаѓа во минимална палета на бои што совршено ја надополнува нашата низа на удобност и комплети за листови. Стилско засилување на креветот, се четка за мека завршница. Бидејќи здолништето со кревети во кревет Martex 21 е овластено ОЕКО-Текс, ќе се одморите добро знаејќи дека е направено без употреба на штетни хемикалии. Машинско миење ладно на нежен циклус со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не ја железо платформата. Пренасочување на 21 ”пад направен од 100% полиестер; 100% олефин платформа за силуета детално опишано со сплит агли и превртена плескавици за мек изглед во сива и белахинска миење и сушење Safetwin : 39 ”W x 75” l x 21 ”hfl : 54” w x 75 ”l x 21” hqueen : 60 „W X 80“ L X 21 “HKING : 78“ W x 80 ”L x 21” H COLD SKIRT STORK : Направено од 100% полиестер. Платформа за здолниште во кревет : 100% олефин. Машината што се мие и безбедно за фен.

R

Им се допаѓа и на купувачите