.

.

Декорација на спреј од starвезди, црвена и сина, 19in

Декорација на спреј од starвезди, црвена и сина, 19in

DEN 2.67
Износ

Додадете малку оган талент на вашата патриотска прослава со нашата црвена и сина starsвезди декорација на спреј за фолија. Овој спреј за фолија од 19 инчи има каскадни ленти со фолија со попрскување на треперливи starsвезди, и сигурно е да изгледа прекрасно на вашата забава на 4-ти јули или BBQ на Денот на спомен. Ставете ја декорацијата во вазна за да ја користите како центар за маса, или залепете ја во цветен букет или торба за подароци за да спакувате дополнителен патриотски удар. Прославете ги starsвездите и лентите со повеќе наши прифатливи материјали за патриотска забава. 19 "Црвени и сини starsвезди Патриотска фолија Декорација на спреј : 1 Декорација на спреј од црвена и сина starвезда. Додадете во цветен букет или декорација на централниот дел. Прекрасно за секоја забава на Денот на спомен или забава на четврти јули. Комбинирајте се со повеќе партиски материјали со црвена, бела и сина забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите