.

.

Традиционална област килим цветна беж, црвена дневна соба лесна за чистење

Традиционална област килим цветна беж, црвена дневна соба лесна за чистење

DEN 2.00
Износ

Редефинирајте стил со ангажирање ориентален дизајн на оваа област килим. Цветната шема има црвена позадина на Сангрија со антички слонова коска, тампон беж, запалено злато, цимет, длабока мудрец, челична сина боја и сад кафеава. Конструиран од 100% полипропилен за природна отпорност на дамки, нудејќи одлична вредност и удобност. Вакуум редовно за одржување на изгледот. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Традиционална површина килим (5'3 '' x 7'3 '' овална) цветна беж, црвена дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна беж сенка и црвени акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

R

Им се допаѓа и на купувачите