.

.

Меридијан Мебел Кендис Крем Кадифе Кралица Кревет

Меридијан Мебел Кендис Крем Кадифе Кралица Кревет

DEN 1.00
Износ

Елегантен И привлечен, прекрасниот Кревет Кендис Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на секоја спална соба. Богатиот кадифе го покрива дизајнот со длабок канал. Силата и убавината се загарантирани со рамка од цврсто дрво и акрилни нозе. Меридијан Мебел Кендис Крем Кадифе Кралицата Кревет : Карактеристики : Крем Кадифе Ткаенина. Длабоко Детално Тафтување На Каналот. Акрилни Нозе. Целосна Летви (Кутија Пролет Не Е Потребно). Спецификации : Димензии На Производот : 65 "W x 86" D x 65 " H. Тежина На Производот : 102 фунти. Потребно Е Собрание : Да. Висина На Таблата : 15,5".

R

Им се допаѓа и на купувачите