.

.

Мана Про Корона Виме Путер Маст За Нега На Кожата, оз

Мана Про Корона Виме Путер Маст За Нега На Кожата, оз

DEN 0.67
Износ

Маст за нега на кожата што ги смирува и штити суровите или повредените цица и вимиња повеќе од 100 години, Короната го штити здравјето и виталноста на кожата на животните. Путерот од виме е прекрасен заштитник на кожата кој помага да се обезбеди ослободување од многу состојби на кожата. Достапно во удобен 7 мл. стискаш цевка и 32 мл. Тегла Путер Од Корона виме нуди најдобра заштита и смирување за сурови или повредени цица и вимиња. Мазната формула што лесно се шири помага во природното заздравување. Идеален начин за олеснување на непријатноста од испукана, сува кожа. Помага во спречување на триење и триење поради молзење или други иритации на кожата. Особено корисно во зимските месеци за заштита од мраз.

R

Им се допаѓа и на купувачите