.

.

Еурека Професионален Чист Воздушен Перниче Исправен, Модел 1057а

Еурека Професионален Чист Воздушен Перниче Исправен, Модел 1057а

DEN 0.67
Износ

Карактеристики : - Ролната Со Четка се вклучува на длабоки чисти теписи и се исклучува за безбедно чистење на голите подови. - Силно чисти со мотор од 12 засилувачи. - Филтер за елиминирање на мирисот за одржување на домот свеж и чист. - Екстра широки цевки кои ја зголемуваат количината на проток на воздух за супериорно вшмукување и чистење. Боја : - Црвена/Црна. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -44". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -12.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -13.5". Rwa1099 Карактеристики Ролната Со Четки се вклучува на длабоко чисти теписи и се исклучува за безбедно чистење на голите подови. Чисти моќно со 12-засилувач мотор. Мирис елиминирање на алерген филтер за да ја задржите дома свежи и чисти. Екстра широки цевки кои ја зголемуваат количината на проток на воздух за супериорно вшмукување и чистење. Боја : Црвена/Црна. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 44". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 12.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 13.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите