.

.

Фурхавен Кревет За Миленичиња

Фурхавен Кревет За Миленичиња

DEN 367.84
Износ

Дајте му ја на вашиот најдобар пријател потребната поддршка со Кадифен и пријатен Вештачки овча Кожа И Фланелен Декор За Шепи Луксузен ортопедски кревет за кучиња. Одликувајќи се со длабоко, згрчено (или "гајба за јајца") јадро од пена, овој кревет за миленичиња ги смирува точките на притисок и ги поддржува зглобовите за вашето домашно милениче да ужива во подлабок, пореставративен сон. Мекиот и кадифен вештачки врв од овча кожа е мек на носот и шепите. Лесен чекор-на мат дизајн за помали, постари или хендикепирани миленичиња.Капакот е со патент и се отстранува за машинско перење, додека јадрото од пена е рачно перење. Овој кревет за миленичиња е идеален за поголеми кучиња (или помали кучиња за споделување) кои сакаат да се шират и да го одложат денот.Бои : Темна Еспресојада Грентвајлајт Сини И Димензии : Мали - 20 "х 15" х 3 "Средно-30" х 20 "х 3" Џамбо-44" х 35" х 4 " Ортопедско згрчено ("јајце-гајба") јадро од пена. Ги смирува точките на притисок и ги поддржува зглобовите. Дизајн со патент со ткаенини што се перат во машина. Мека и топла вештачка површина за спиење од овча кожа. Пренослив за создавање удобност насекаде.

R

Им се допаѓа и на купувачите