.

.

Национална Компанија За Дрвја Претходно Осветлен Вештачки Божиќен Венец, Зелен, Зимзелен, Бели Светла, Украсен Со Украси Од Топка, Лакови Со Ленти, Божиќна Колекциј

Национална Компанија За Дрвја Претходно Осветлен Вештачки Божиќен Венец, Зелен, Зимзелен, Бели Светла, Украсен Со Украси Од

DEN 639.84
Износ

Трансформирајте го вашиот дом за зимските празници со Претходно Осветлена Вештачка Декорација На Божиќен Венец на Националната Компанија за Дрвја. Дизајниран со зимзелена гранка, овој висечки венец е широк 30 инчи и украсен со украси од црвена и златна топка и лакови од црвена лента. Овие прекрасно украсени украси ги надополнуваат гранките со природен изглед на венецот. Стотици полиетиленски врвови отпорни на здроби формираат гранки со полно тело за да создадат висечки венец со извонреден реализам. Оваа фантастично празнична декорација на венец е нанижана со БЕЛИ LED светла пред пакувањето за поудобно поставување. Светлата работат поединечно, па ако леќата на сијалицата не е испукана или скршена, светлосниот сет ќе продолжи да свети, освен за сите поединечни светилки што не работат. За напојување на светлата, едноставно приклучете се во ѕидот и оставете ги претходно нанижаните светла да го осветлат вашиот дом со топлина и расположение на сезоната на празници. Закачете го овој украсен венец на која било врата, прозорец или мантија за Да внесете Божиќен амбиент во секоја просторија или покриен трем. Изграден со цврсти, висококвалитетни материјали и хипоалергични игли отпорни на оган, овој венец е изграден за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат. Оваа висечка декорација е погодна и за внатрешна и за покриена надворешна употреба. Во Националната Компанија За Дрвја, ние се стремиме да создадеме Висококвалитетни новогодишни украси кои ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за да можете да продолжите да го правите секој празничен момент магичен. Материјал(и) : Пвц, Пластика, Пена, Орнаменти, лента. Црвена и златна топка орнаменти. Венец карактеристики исечени со лакови на црвена чипка лента. Се препорачува за внатрешна употреба. Венецот има дијаметар од 30 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите