.

.

Ховерфун Лебди Картинг Оди Картинг Прилагодлив Додаток на Седиштето за 6.5 Лебдиш-Одбор Кабриолет-Сина

Ховерфун Лебди Картинг Оди Картинг Прилагодлив Додаток на Седиштето за 6.5 Лебдиш-Одбор Кабриолет-Сина

DEN 2.00
Износ

Ховерфун Лебди Картинг Оди Картинг Прилагодлив Додаток за 6.5 " Кабриолет За Лебди-две рачки на воланот го прават возењето безбедно и едноставно е лесно да се ракува, оваа уникатна рамка ќе им даде на вашите деца одлично искуство и може да им дозволи да се исклучат од екраните и да обезбедат забавен начин да ги изградат своите мускули и да практикуваат основни моторни вештини. Тоа е неверојатно возење за вашето семејство да ужива, навистина е лесно да се инсталира и непречено возење. Ова ќе го претвори Секој Лебдечки Одбор во ховербаги! Само мислам дека ќе може да има свој дина кабриолет и крстарење низ соседството! #1 Лебдиш-одбор оди картинг ака Лебдиш-одбор оди количка! Макс оптоварување : 200 фунти корисник возраст : 13 ГОДИНИ Картинг Опрема САМО-Внимание : Биланс Одбор Не Се Вклучени. Лебдиш-Табла Додаток Седиште За Две Тркала Лебдиш-Одбор 6 "и 10" Само Лесно да се инсталира, трае само околу една минута за да се трансформира Вашиот Лебдиш-Одбор Во Електричен Картинг Совршен За да ве натера да уживате во среќата Со Вашата Опрема За Само Балансирање На Табла-Табла За Рамнотежа Не Е Вклучена, должината е прилагодлива, крстарење како КАРТИНГ.

R

Им се допаѓа и на купувачите