.

.

Рудари 14w 11h Дух Диплома Менхетен Црна Рамка Со Бонус Кампусот Слики Литографија

Рудари 14w 11h Дух Диплома Менхетен Црна Рамка Со Бонус Кампусот Слики Литографија

DEN 495.84
Износ

Диплома рамка со официјалното лого на универзитетот.Инструкции за брзо и лесно вметнување на вашата диплома вклучени. Бонус Кампусот Слики Литографија (value 59 заштеди вредност заштеди) Оваа Рамка одговара на 11w x 8.5 h диплома. Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина. Инструкциите за лесно вметнување на вашата диплома и без напор виси вашата рамка се вклучени за да се елиминира секое одложување во прикажувањето на достигнување пресвртница. Премиум Проѕирно Стандардно Стакло, Блокира до 45% ОД УВ светлината, Овозможува над 90% од преносот на светлина и помалку од 8% рефлексија на светлина.

R

Им се допаѓа и на купувачите