.

.

Патување Колекција Жени Најла Тенок Платформа Прашка Назад Сандали

Патување Колекција Жени Најла Тенок Платформа Прашка Назад Сандали

DEN 3.33
Износ

Нашите сандали Со Блок-потпетици Од Колекцијата Патување Ќе ве остават да правите модна ревија каде и да одите. Нивната луксузна веганска кожа, прашка назад, ремен за глуждот, тенка платформа, надворешен ѓон со навртки и отворен квадратен прст ќе ги направат совршена комбинација за да одат со секоја облека одново и одново. Затворањето со повлекување ќе ги направи лесни чевли за фаќање и одење без да се грижите дали ќе се совпаднат или не. Висина на петицата : 1 1/4-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите