.

.

Georgeорџ Машки и големи машки 7 новини за пливање на пливање со стрии со стрии

Georgeорџ Машки и големи машки 7 новини за пливање на пливање со стрии со стрии

DEN 319.84
Износ

Забавувајте се на сонцето на овој прекрасен пар новини за пливање шорцеви од Georgeорџ. Овие модерни, удобни и трајни стебла за пливање се задолжителни за лето за забава на плажа, базен или двор. Со истегнување на половината и материјалот за истегнување од 4 пат, можете да ги направите сите активности со леснотија. И многу џебови! Изберете ја омилената шема или набавете неколку за да го стилизирате вашето летно право. Исклучиво на. Материјал : тело : 92% полиестер/8% спандекс; Поставена : 100% полиестерска мрежа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : две странични џебови на цвест; џеб на мрежни монети на предната лента за внатрешна обвивка. Карактеристики : се печати; 4-насочна кратка постава за истегнување. Новина печати шорцеви за пливање за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите