.

.

Petit Lem Boys долги ракави со долги панталони со 2 парчиња пижами поставени големини со 4-10

Petit Lem Boys долги ракави со долги панталони со 2 парчиња пижами поставени големини со 4-10

DEN 1.00
Износ

Овој 100% памучен ребра PJ поставен во средна хедер сива боја се одликува со сеопфатно печатење со теми од диносаурус и контрастни ракави на Раглан. Вклучени во сетот се наоѓаат долги ракави и пар панталони; Врвни карактеристики на ракави од раглан; Пант има еластична лента за половината за дополнителна удобност; Направено од 100% памук; Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите