.

.

Mohawk Home Prismatic Abc Letters Black Contemsive Thed The Deprice Precision Printed Area reg, 5'x8 ', црно

Mohawk Home Prismatic Abc Letters Black Contemsive Thed The Deprice Precision Printed Area reg, 5'x8 ', црно

DEN 2.67
Износ

Осветлете ја секоја просторија со разиграната шема на оваа уредна килим. Направено од одржлив полиестер со прецизно инјектирање во боја, ова решение за тепих е совршено за секој во семејството, вклучувајќи ги и вашите миленици. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 5'x8 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите