.

.

ft. Висок класичен јапонски прозорец за приватност на панелот за приватност - природни - панели

ft. Висок класичен јапонски прозорец за приватност на панелот за приватност - природни - панели

DEN 1695.84
Износ

Традиционален јапонски дизајн адаптиран за современиот дом, овој екран со прозорец со високи прозорци со три нозе обезбедува приватност без да блокира светлина. Лесен и преносен, проucирната хартија од ориз е засилена со влакна за дополнителна издржливост и рамката е изградена од скандинавска смрека. Елегантниот дизајн го надополнува секој стил на ентериер и е одличен начин за поделба на просторијата, скријте го просторот под маса или биро, или додадете космополитски акцент во просторијата Shoji Rice Paper обезбедува приватност без да блокира светлина. Скандинавската смрека рамка е лесна и преносна. Лакирани месинг шарки за преклопување на панели во која било насока.

R

Им се допаѓа и на купувачите